KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

Wydarzenia

MajKwiecieńStyczeń
GrudzieńPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
GrudzieńListopadPaździernikWrzesieńSierpieńLipiecCzerwiecMajKwiecieńMarzecLutyStyczeń
GrudzieńListopadPaździernikLipiecCzerwiecMajKwiecieńLutyStyczeń
Luty 2017
2017-02-08

Tradycyjnie w karnawale JM Rektor Uniwersytetu Rolniczego zaprasza pracowników, studentów i przyjaciół Uczelni na spotkanie przy dobrej muzyce. W okolicznościowym wystąpieniu JM Rektor UR prof. dr hab. inż. Włodzimierz Sady życzył wszystkim dobrej zabawy oraz podziękował licznemu gronu sponsorów za zaangażowanie, bez którego organizacja tak dużego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa.

W sobotni wieczór, 4 lutego, sala w lokalu przy al. 29 Listopada wypełniła się gośćmi, ale mimo to, każdy mógł bez kłopotu znaleźć miejsce do swobodnej zabawy. Piękny walc z filmu „Noce i dnie” był sygnałem do rozpoczęcia zabawy. Po raz kolejny, z wielką swadą, umilając gościom czas, grał zespół „Silver Moon”. Doskonały repertuar, ciekawe i zabawne komentarze powodowały, że czas mijał bardzo szybko.

Atrakcją wieczoru był dwuczęściowy występ Sandry Rusin – absolwentki Wydziału Technologii Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Pani Sandra koncertuje w klubach akademickich, miała również okazję wystąpić w jednym z odcinków „Szansy na sukces”, ale prawdziwy sukces przyniósł jej udział w programie „The Voice of Poland”, gdzie była w drużynie Edyty Górniak i doszła do odcinków emitowanych na żywo. Wzoruje się na Whitney Houston, Edycie Górniak, Celine Dion i Alicii Keys. Ta wyjątkowa uczta dla uszu i oczu zachęciła wszystkich do dalszej zabawy.

Niespodziewanie błysnął niedzielny poranek i trzeba było się rozstać. Pocieszające jest jednak to, że następny, już 13. Bal Uniwersytetu Rolniczego za mniej niż rok, czyli już wkrótce. Jesteśmy przekonani, że ta „13” okaże się szczęśliwa!Zdjęcia z Balu umieszczone są w galerii – zapraszamy!
Link do galerii: 12. BAL UR
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies